Referencie od klientov

Beata K.

09/2020

”Ďakujeme našej obľúbenej terapeutke Paťke, že nás udržiava vďaka kraniosakrálnej terapii a jej vedomostiam, vo veľmi dobrom zdravotnom stave.
Chodím k nej ja, aj ZŤP synček, aj náš dedko, každý so svojim špeci problémom, ale určite veľmi veľká spokojnosť !
Pre mňa hlavne bolesť chrbtice a nohy, veľká úľava, a synčekovi sa krásne, už po pár mesiacoch vyrovnali trvalé predné zúbky :-)“

Andrea K. 

09/2020

”Veľmi šikovná a profesionálna terapeutka. Odporúčam. Treba vyskúšať, budete spokojní.😉 “

Katarína Š.

09/2020

”Chcela by som zo srdca poďakovať pani Ambrózovej za sériu terapií, na ktorých som u nej bola. Vyhľadala som ju kvôli bolesti bedrového kĺbu. Po pravidelných terapiách mi bolesť začala ustupovať až ma kĺb úplne prestal bolieť. Mám dojem, že mám úplne nový kĺb.
Môžem prístup Pani Ambrózovej len ďalej odporučiť .Je to veľmi príjemná osoba a tiež výborná odborníčka. Ešte raz ďakujem za pomoc. “

Elena M.

06/2020

”Dnes som mala prvú terapiu a odporúčam na 100%. Už po prvom raze cítim veľkú úľavu v chrbtovej oblasti, veľké ďakujem ! “

Miriama P.

05/2020

”Šikovná žienka , pomohla mi s bolesťami chrbtice- resp. s krížovou oblasťou, mala som bolesti krížov , ktoré mi vystreľovali do nohy , po jednom ,, sedení" cítim úľavu , bolesť ustúpila , nie na 100 % ale je to neporovnateľné. Ďakujem , určite si to zopakujem"

Ivana K.

03/2020

"Už niekoľko krát som sa obrátila na terapeutku Paťku s akútnou bolesťou chrbta. Nakoľko sa starám o ťažko postihnutú dcéru, chrbát mám neustále namáhaný. Po každom absolvovanom kraniosakrálnom ošetrení som pocítila okamžitú úľavu od bolesti a následne pár dní po terapii som už fungovala úplne bezproblémovo. Ide o neinvazívnu metódu a teda si myslím, že pri akýchkoľvek ťažkostiach stojí za vyskúšanie.
Terapeutka mi vždy vyšla v ústrety, aj keď mala časovo nabitý program, pri núdzových stavoch mi nikdy nepovedala nie. Ďakujem za pomoc a teším sa na ďalšie stretnutie 👍♥."

Viera B.

02/2020

"Absolvovala som kraniosakrálnu terapiu so synom a musím pochváliť perfektný prístup a profesionalitu pani terapeutky. Je veľmi šikovná a naozaj odborník v tom čo robí a ako to robí. Maximálna spokojnosť a vrelo odporúčam."

Viera M.

01/2020

"Odporúčam všetkými desiatimi. Ústretová, nápomocná odborníčka, ktorá vie presne čo robí a pomôže každému kto má nejaký problém. Vyskúšajte, neoľutujete."

Lucia M.

01/2020

"Paťka je veľmi šikovná terapeutka. Pomáha inak obdareným detičkám a ľudom, ktorí majú zdravotný problém. Vrelo odporúčam."

Pavlína Ď.

01/2020

"100% spokojnosť, odporúčam!"

Radoslava K.

12/2019

"Patrícia je veľmi príjemná terapeutka s množstvom skúseností so skvelým ľudským aj odborným prístupom. Veľmi mi pomohla s tráviacimi problémami ale aj s nespavosťou. Po každej absolvovanej terapii som sa cítila plná energie."

Matúš D.

11/2019

"Odporúčam každému, je jedno, či je to dieťa alebo dospelý človek. Patrícia je milá a priateľská, pomáha celej mojej rodine."

Mária U.

11/2019

"Vrelo odporúčam ako pre detičky ináč obdarené, tak aj pre mamičky detičiek 💓Patrícia je skvelá odborníčka. Pomohla pri natiahnutí triesla... odblokovala aj mi krčnú chrbticu."

Barbora M.

11/2019

"Kraniosakrálna terapia mi pomohla pri problémoch s chrbticou a chronicky presileným zápästím. Terapeutka je veľmi ústretová a má skutočne veľa vedomostí o tom, čo robí. Len treba počítať s tým, že to nieje otázka jednej návštevy. Odporúčam všetkými desiatimi 😉"

Mirka H.

11/2019

"Kraniosakrálna terapia bola veľmi príjemným zážitkom. Vďaka terapii sme sa naučili niečo nové o ľudskom tele a jeho schopnostiach uzdraviť sa. Bezprostredne po terapii sme pocítili pozitívnu zmenu. Odporúčame terapiu všetkým, ktorí chcú niečo spraviť pre svoje zdravie a hľadajú komplexné dlhodobé riešenia. My sa sem ešte určite vrátime."

Martin M.

11/2019

"Terapeutka sa skutočne vyzná, má široký záber vedomostí. Pomohla mi s problémami krčnej chrbtice. Odporúčam."

Barbora G.

10/2019

"Mala som moznost absolvoval kraniosakralnu terapiu a musim povedat, ze po jednom stretnuti som pocitila pozitivnu zmenu, preto budem dalej pokracovat. Odporucam!!! Vyskusajte, nebudete lutovat!"

Jana B.

10/2019

"V letnej súťaži som bola vylosovaná a už mám kraniosakrálnu osteopatiu za sebou, Budem úprimná, moc som tomu neverila, ale musím povedať, fakt veľmi sa mi uľavilo od bolesti krčnej chrbtice a krížov, už mám dohodnutý další termín, som veľmi vďačná a spokojná."

Gabriela D.

09/2019

"Vrele odporúčam. Kraniosakrálna terapia mi pomohla v riešení dlhodobo chronických i akútnych zdravotných problémov. Som veľmi vďačná za starosltlivý a individuálny prístup. Želám všetko dobré."

Anna D.

07/2019

"Každému odporúčam kraniosakrálnu terapiu. Ďakujem, že konečne niekto v Žiline robí aj deti. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu."