Referencie od klientov

Elena M.

6/2020

”Dnes som mala prvú terapiu a odporúčam na 100%. Už po prvom raze cítim veľkú úľavu v chrbtovej oblasti, veľké ďakujem ! “

Miriama P.

5/2020

”Šikovná žienka , pomohla mi s bolesťami chrbtice- resp. s krížovou oblasťou, mala som bolesti krížov , ktoré mi vystreľovali do nohy , po jednom ,, sedení" cítim úľavu , bolesť ustúpila , nie na 100 % ale je to neporovnateľné. Ďakujem , určite si to zopakujem"

Ivana K.

03/2020

"Už niekoľko krát som sa obrátila na terapeutku Paťku s akútnou bolesťou chrbta. Nakoľko sa starám o ťažko postihnutú dcéru, chrbát mám neustále namáhaný. Po každom absolvovanom kraniosakrálnom ošetrení som pocítila okamžitú úľavu od bolesti a následne pár dní po terapii som už fungovala úplne bezproblémovo. Ide o neinvazívnu metódu a teda si myslím, že pri akýchkoľvek ťažkostiach stojí za vyskúšanie.
Terapeutka mi vždy vyšla v ústrety, aj keď mala časovo nabitý program, pri núdzových stavoch mi nikdy nepovedala nie. Ďakujem za pomoc a teším sa na ďalšie stretnutie 👍♥."

Viera B.

02/2020

"Absolvovala som kraniosakrálnu terapiu so synom a musím pochváliť perfektný prístup a profesionalitu pani terapeutky. Je veľmi šikovná a naozaj odborník v tom čo robí a ako to robí. Maximálna spokojnosť a vrelo odporúčam."

Viera M.

01/2020

"Odporúčam všetkými desiatimi. Ústretová, nápomocná odborníčka, ktorá vie presne čo robí a pomôže každému kto má nejaký problém. Vyskúšajte, neoľutujete."

Lucia M.

01/2020

"Paťka je veľmi šikovná terapeutka. Pomáha inak obdareným detičkám a ľudom, ktorí majú zdravotný problém. Vrelo odporúčam."

Pavlína Ď.

01/2020

"100% spokojnosť, odporúčam!"

Radoslava K.

12/2019

"Patrícia je veľmi príjemná terapeutka s množstvom skúseností so skvelým ľudským aj odborným prístupom. Veľmi mi pomohla s tráviacimi problémami ale aj s nespavosťou. Po každej absolvovanej terapii som sa cítila plná energie."

Matúš D.

11/2019

"Odporúčam každému, je jedno, či je to dieťa alebo dospelý človek. Patrícia je milá a priateľská, pomáha celej mojej rodine."

Mária U.

11/2019

"Vrelo odporúčam ako pre detičky ináč obdarené, tak aj pre mamičky detičiek 💓Patrícia je skvelá odborníčka. Pomohla pri natiahnutí triesla... odblokovala aj mi krčnú chrbticu."

Barbora M.

11/2019

"Kraniosakrálna terapia mi pomohla pri problémoch s chrbticou a chronicky presileným zápästím. Terapeutka je veľmi ústretová a má skutočne veľa vedomostí o tom, čo robí. Len treba počítať s tým, že to nieje otázka jednej návštevy. Odporúčam všetkými desiatimi 😉"

Mirka H.

11/2019

"Kraniosakrálna terapia bola veľmi príjemným zážitkom. Vďaka terapii sme sa naučili niečo nové o ľudskom tele a jeho schopnostiach uzdraviť sa. Bezprostredne po terapii sme pocítili pozitívnu zmenu. Odporúčame terapiu všetkým, ktorí chcú niečo spraviť pre svoje zdravie a hľadajú komplexné dlhodobé riešenia. My sa sem ešte určite vrátime."

Martin M.

11/2019

"Terapeutka sa skutočne vyzná, má široký záber vedomostí. Pomohla mi s problémami krčnej chrbtice. Odporúčam."

Barbora G.

10/2019

"Mala som moznost absolvoval kraniosakralnu terapiu a musim povedat, ze po jednom stretnuti som pocitila pozitivnu zmenu, preto budem dalej pokracovat. Odporucam!!! Vyskusajte, nebudete lutovat!"

Jana B.

10/2019

"V letnej súťaži som bola vylosovaná a už mám kraniosakrálnu osteopatiu za sebou, Budem úprimná, moc som tomu neverila, ale musím povedať, fakt veľmi sa mi uľavilo od bolesti krčnej chrbtice a krížov, už mám dohodnutý další termín, som veľmi vďačná a spokojná."

Gabriela D.

09/2019

"Vrele odporúčam. Kraniosakrálna terapia mi pomohla v riešení dlhodobo chronických i akútnych zdravotných problémov. Som veľmi vďačná za starosltlivý a individuálny prístup. Želám všetko dobré."

Anna D.

07/2019

"Každému odporúčam kraniosakrálnu terapiu. Ďakujem, že konečne niekto v Žiline robí aj deti. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu."