Chcete sa detoxikovať pod vedením detoxikačného terapeuta?

Zaujíma Vás, ako táto riadená a kontrolovaná očista Vašeho tela prebieha? Čítajte ďalej!


Čo je to EAV prístroj?

EAV prístroj je zariadenie pre elektroakupuntúrnu diagnostiku podľa doktora Volla. Terapeuti pracujúci s metódou riadenej a kontrolovanej detoxikácie zvyčajne používajú prístroj Salvia, ktorý je Schimmelovov modifikáciou pôvodného Vollovho prístroja. Tento prístroj vie z jedného bodu nachádzajúceho sa v strede dlane, po vložení vzorky látky, ktorú chceme zistiť, vo forme ampulky,  zistiť prítomnosť toxínov v ľudskom organizme a získať celú škálu ďalších informácii, ako napr. kvalitu funkcie jednotlivých orgánov. Môžeme taktiež testovať optimalizáciu stravy a jednotlivých potravín, zisťovať znášanlivosť alopatických preparátov či overovať výber homeopatických preparátov.

Je vyšetrenie prístrojom Salvia bolestivé?

Nie, sonda meria len povrchové napätie kože.

Koľko stojí jedná návšteva u terapeuta?

Platba za jednu návštevu zahrňuje dve zložky.

Prvá je diagnostická činnosť t.j. meranie a zisťovanie príčin problémov pomocou rozhovoru.

Druhá zložka sú preparáty, kde je doporučená predajná cena zhruba 15 eur. Množstvo doporučených preparátov je individuálne u každého klienta podľa nameraných záťaží ale aj podľa finančných možností. Doporučené môžu byť 2 preparáty ale aj 4 alebo 5.

Preparáty stoja v priemere okolo 15€. Cena sa mení vzhľadom na zmenu ceny preparátov v Českej republike (výrobca).

Pri pravidelnom užívaní preparátov je priemerná dĺžka jednej kúry 2 mesiace. Po doužívaní preparátov je vhodné prísť na premeranie a v prípade potreby pokračovať v detoxikácii ďalej.

Meranie ani preparáty nie sú hradené zdravotnými poisťovňami, pretože sa nejedná o liečebnú metódu.

Koľko návštev je treba absolvovať?

Počet detoxikačných kúr sa líši v závislosti od závažnosti problémov klienta. Obvykle k vyriešeniu problémov postačia 2-3 návštevy, ale v praxi sa mnoho klientov rozhodne navštevovať svojho poradcu pravidelne. Ľudský organizmus je s toxínmi rôzneho druhu neustále v kontakte a tak je detoxikácia trvalý, nikdy nekončiaci proces.

Takže v skratke, riadne odvedená detoxikácia organizmu môže trvať od 6 - 12 mesiacov, alebo podľa záujmu klienta.

Majú preparáty Joalis vedľajšie účinky?

Preparáty MUDr. Jonáša neobsahujú žiadne látky, ktoré by poškodzovali organizmus a súbežne s nimi sa môžu užívať akékoľvek alopatické (chemické) lieky či iné prírodné liečivá, alebo výživové doplnky. Nemajú nijaké nežiaduce účinky, ani nevyvolávajú žiadne alergické reakcie.  Môžu sa však objaviť tzv. detoxikačné príznaky, ktoré sú známkou toho, že sa organizmus zbavuje toxínov. Keď sa rozpustí napríklad mikrobiálne ložisko, jeho častí sa telo musí nejakým spôsobom zbaviť. Z tohto dôvodu existujú detoxikačné príznaky. Detoxikačné príznaky sú dočasné a behom niekoľkých dní vymiznú.

V ktorých ďalších krajinách sa využíva táto metóda?

Detoxikačná medicína MUDr. Jozefa Jonáša prostredníctvom preparátov Joalis sa úspešne používa aj v okolitých európskych krajinách ako Maďarsko, Poľsko, Rakúsko, Nemecko, Rumunsko, ale tiež v Čile, Litve, Austrálii. Pripravuje sa jej využívanie v Holandsku.

Kto môže byť detoxikačným poradcom?


Detoxikačnú medicínu podľa MUDr. Jozefa Jonáša môže praktikovať výlučne akreditovaný terapeut II. stupňa.